WSPÓŁPRACA Z NAMI

Biuro Podróży

Zapraszamy do współpracy :

  1. Nauczycieli, dyrektorów, innych pracowników oświaty oraz osoby, które lubią spędzać czas z dziećmi do współorganizacji wypoczynku letniego i zimowego (kolonie, obozy, zimowiska).

Zapewniamy atrakcyjny program, bardzo dobre warunki zakwaterowania, sprawdzony transport autokarowy, wysokie wynagrodzenie, miłą i profesjonalną współpracę oraz organizację wypoczynku zgodną z obowiązującym prawem oświatowym i turystycznym .

Informacje i zgłoszenia:

malgorzata@trateriapoland.pl, Tel. 602 551 688

  1. Nauczycieli i dyrektorów szkół z całej Polski do skorzystania z naszej oferty wycieczek, zielonych szkół.

Wspólnie z Państwem tworzymy program wyjazdu, który dostosowany jest do predyspozycji fizycznych i psychicznych dzieci .

Organizujemy wycieczki, zielone szkoły zarówno tematyczne, odnoszące się do podstawy programowej, jak i rekreacyjno-sportowe.

Posiadamy sprawdzoną bazę noclegową oraz transportową.

Zapewniamy profesjonalnych pilotów i przewodników oraz profesjonalną obsługę z naszej strony, zgodną z obowiązującym prawem oświatowym i turystycznym w zakresie organizacji wycieczek szkolnych.

Informacje i zgłoszenia: Tel. 883 299 778; 602 55 1688

biuro@trateriapoland.pl

III. Biura Podróży, Fundacje, Stowarzyszenia, Kluby sportowe, szkoły i pozostałe placówki oświatowe oraz inne organizacje i zakłady pracy do rezerwacji miejsc dla grup w naszym Ośrodku Wypoczynkowym Nad Potokiem w Łomnicy Zdroju ( Beskid Sądecki) z basenem letnim.

Szczegóły na stronie

 www.nadpotokiem.com.pl

https://www.facebook.com/nadpotokiem

Informacje , wycena oraz rezerwacja :

Małgorzata Karwat Tel. 602 551 688; 501 480 765

biuro@nadpotokiem.com.pl

Formularz kontaktowy