O NAS

Biuro Podróży

Zespół Trateria Poland

MAŁGORZATA KARWAT – PREZES SPÓŁKI.

Organizacja imprez grupowych (wycieczki, zielone szkoły, kolonie , obozy, zimowiska, warsztaty Językowe) obsługa klienta indywidualnego, imprezy integracyjne i szkoleniowe dla firm)

Wykształcenie pedagogiczne, studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą, ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu prawa turystycznego, obsługi klienta, socjologii i psychologii. Pierwsze biuro podróży otworzyła w roku 1996, dedykowane turystyce młodzieżowej. Wykorzystując swoje wykształcenie i 10 letnią praktykę w pracy z dziećmi, doskonale potrafi doradzić i zorganizować wycieczki, zielone szkoły, kolonie i obozy dla dzieci pod względem możliwości percepcyjnych, fizycznych i zainteresowań danej grupy.

Zwiedziła wiele destynacji turystycznych w zakresie bazy hotelowej oraz atrakcji danego regionu. w Europie, Afryce i Azji.

Od 2005 do 2019  roku pełniła funkcje społeczne w organizacjach branżowych. Była prezesem Izby Turystyki Ziemi Łódzkiej, Prezesem Oddziału Łódzkiego Polskiej Izby Turystyki, Członkiem Rady Naczelnej PIT, szefową Komisji ds. Turystyki Młodzieżowej Polskiej Izby Turystyki.

Znajomość języków: angielski, rosyjski – komunikatywnie i język migowy.

tel. 602 551 688

e-mail: malgorzata@trateriapoland.pl

Rezerwacja i organizacja wyjazdów indywidualnych i grupowych w Ośrodku Wypoczynkowym Nad Potokiem w Łomnicy Zdroju. biuro@nadpotokiem.com.pl

Maja Karwat – IT – sprawy techniczne

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka migowego w stopniu podstawowym.  

tel. 694 645 642

e-mail: maja@trateriapolska.pl