Dlaczego warto z nami podróżować?

Biuro Podróży

DOŚWIADCZENIE: TRATERIA POLAND SPÓŁKA Z O.O. posiada wieloletnią praktykę i doświadczenie w organizacji i obsłudze imprez turystycznych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

WIARYGODNOŚĆ: Wieloletnia przynależność do Polskiej Izby Turystyki (www.pit.org.pl, www.lodz.pit.org.pl) oraz Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, daje Państwu gwarancję rzetelnej i fachowej obsługi ze strony biura oraz wszystkich osób zaangażowanych w realizację imprezy.

SPRAWDZONA BAZA WYPOCZYNKOWA: Ośrodki wypoczynkowe, hotele oraz pensjonaty są dostosowane do pobytu każdej grupy wiekowej. Zapewniamy adekwatną do rodzaju imprezy, bezpieczną infrastrukturę sportową i rekreacyjną oraz na potrzeby szkoleniowe i integracyjne.

PROGRAM IMPREZY: Dostosowany jest do wieku i zdolności percepcyjnych, możliwości fizycznych i potrzeb każdej grupy wiekowej. Zapewniamy zrównoważony poziom wszystkich elementów, jakie powinna spełniać impreza turystyczna: relaks, zabawa, różne formy aktywności sportowej i spędzania czasu wolnego, integracja, socjalizacja (kolonie/obozy), edukacyjno-poznawcze – zwiedzanie najciekawszych miejsc w wybranym kraju, zwyczaje i obyczaje danego regionu.

BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKA: Imprezy dla dzieci i młodzieży zgłaszamy do kuratorium, zgodnie z rozporządzeniem MEN, zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej – doświadczonych nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW i KL (dla imprez zagranicznych). Obozy młodzieżowe i wszelkie imprezy turystyczne za granicą obsługiwane są ponadto przez doskonałych pilotów i przewodników.

TRANSPORT: Nasi klienci obsługiwani są przez sprawdzone firmy transportowe. Pojazdy spełniają wszystkie wymagania, zgodnie z prawem ruchu drogowego, zapewniają bezpieczne i komfortowe podróżowanie.

IMPREZY SZYTE NA MIARĘ: Realizujemy na zamówienie lub modyfikujemy na życzenie klienta zbiorowego programy wszelkiego rodzaju imprez turystycznych – kolonie, obozy, wycieczki, zielone szkoły, wyjazdy integracyjno – szkoleniowe dla szkół i zakładów pracy, klubów seniora oraz wszelkich innych organizacji i stowarzyszeń.

NASZE ATUTY TO:
PROFESJONALIZM
DBAŁOŚĆ O KLIENTA
RZETELNE WYWIĄZYWANIE SIĘ Z POWIERZONYCH ZADAŃ
INDYWIDUALIZACJA POTRZEB KLIENTA
MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA